Türk Telekom Kullanıcı Adı ve Şifresi Öğrenme | @ttnet

@ttnet Kullanıcı adı ve Şifresi Nasıl Bulunur?

Türk Telekom müşterilerinin kullanıcı adı bilgisi @ttnet ile biter. Kullancı adınızın ve şifreniz internet sözleşmenizde yazar. Eğer sözleşme kağıdınızı kaybettiyseniz SMS yoluyla bu bilgilere ulaşabilirisiniz.

Öncelikle bu bilgilere ulaşabilmeniz için internet bağlantısı kimin üstüne ise onun telefonu ile SMS atılması gerektiğini unutmayın!

Türk Telekom Kullanıcı adı ve şifresi

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.  Kaynak: https://www.turktelekom.com.tr

YouTube video

@ttnet Kullanıcı Adı ve Şifresi Ne İşe Yarar?

Bu kullanıcı adı ve şifresi internete giriş yapabilmeniz olmazsa olmaz bir bilgidir. Modem kurulumlarında mutlaka bu bilgiler elimizde olmalıdır.

Genellikle modem resetleme işlemi sonrasında, modemin internet ışığının yanmaması da bu şifrelerin modeme girilmediğinden kaynaklanır.

Güncelleme: 8 Ocak 2023

3.9 18 oylar
Puan Ver
10 Yorum
En eski
En yeni En Çok Oy Verilen
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
armağan
1 yıl önce

hizmet numarası nedir

arif özalp
Yanıtla  admin
1 yıl önce

slm ben modem şifremi unuttum baglanmak istiyorum ama baglanamiyorum

Mevlüt Kahraman
1 yıl önce

Daha şimdi 6606 ya şifre ve kullanıcı adı için mesaj yolladım cevap anında geldi ama yine kullanıcı adı ve şifra hatalı diyor

İsmail karanfil
1 yıl önce

Ag guvenlik anahtari sifresini bilmiyorum

Talih
9 ay önce

Hizmet numarası ne oluyor

Enes
8 ay önce

Kullandığım internet bağlatısına ait telefon numarası ile sms atmama rağmen bana şu mesaj geliyor “TTNET kisa mesaj servislerinden faydalanabilmeniz icin lutfen kayitli telefon numaranizi 444 0 375 numarali TTNET Musteri Hizmetlerini arayarak guncelleyiniz. B001”

Düzenleme 8 ay önce by Enes