Türk Telekom Kullanıcı Adı ve Şifresi Öğrenme | @ttnet

@ttnet Kullanıcı adı ve Şifresi Nasıl Bulunur?

Türk Telekom müşterilerinin kullanıcı adı bilgisi @ttnet ile biter. Kullancı adınızın ve şifreniz internet sözleşmenizde yazar. Eğer sözleşme kağıdınızı kaybettiyseniz SMS yoluyla bu bilgilere ulaşabilirisiniz.

Öncelikle bu bilgilere ulaşabilmeniz için internet bağlantısı kimin üstüne ise onun telefonu ile SMS atılması gerektiğini unutmayın!

Türk Telekom Kullanıcı adı ve şifresi

İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.  Kaynak: https://www.turktelekom.com.tr

@ttnet Kullanıcı Adı ve Şifresi Ne İşe Yarar?

Bu kullanıcı adı ve şifresi internete giriş yapabilmeniz olmazsa olmaz bir bilgidir. Modem kurulumlarında mutlaka bu bilgiler elimizde olmalıdır.

Genellikle modem resetleme işlemi sonrasında, modemin internet ışığının yanmaması da bu şifrelerin modeme girilmediğinden kaynaklanır.

“Türk Telekom Kullanıcı Adı ve Şifresi Öğrenme | @ttnet” üzerine 10 yorum

 1. Daha şimdi 6606 ya şifre ve kullanıcı adı için mesaj yolladım cevap anında geldi ama yine kullanıcı adı ve şifra hatalı diyor

  Yanıtla
  • Gelen şifreler modeme giriş yaptıktan sonra internet bağlantınızın sağlanması içindir. Eğer siz modem arayüzüne giriş yapmak için kullanıyorsanız hata verir. Kullanıcı adı: admin Şifre: turktelekom olarak deneyin. Müşteri hizmetlerinin uzaktan modeminize erişim sağlayabileceğini de unutmayın. İstediğiniz işlemi telefonla arayarak yaptırabilirsiniz.

   Yanıtla
  • Genellikle modeminizin altında yazar. Kullanıcı adı: admin Şifre: admin – turktelekom – superonline vb. olabilir.

   Yanıtla
 2. Kullandığım internet bağlatısına ait telefon numarası ile sms atmama rağmen bana şu mesaj geliyor “TTNET kisa mesaj servislerinden faydalanabilmeniz icin lutfen kayitli telefon numaranizi 444 0 375 numarali TTNET Musteri Hizmetlerini arayarak guncelleyiniz. B001”

  Yanıtla

Yorum yapın